Moja oferta

  • A-Level Prepartion
  • TOEFL, ILTES, GRE,
  • FCE, CEA, CPE, BEC (Cambridge English Exams)
By odnieść sukces lub by zaistnieć na rynku międzynarodowym, dobra znajomość języka angielskiego jest dziś niezbędną umiejętnością. Jest po prostu absolutnym must have we współczesnym świecie.
Szkolenia i kursy Business English to intensywne, dynamiczne i praktyczne przygotowanie specjalistów i managerów oraz pracowników międzynarodowych korporacji do swobodnego porozumiewania się w mowie i w piśmie w języku angielskim z zagranicznymi partnerami oraz kolegami po fachu. Moje szkolenia i kursy są tworzone w oparciu o moje międzynarodowe doświadczenie zawodowe (korporacyjne i akademickie) z wykorzystaniem bazy leksykalnej z konkretnej branzy. Są one dopasowane do Państwa potrzeb. Ich celem jest usprawnienie Państwa zdolności do efektywnej komunikacji w języku angielskim oraz nabranie pewności w posługiwaniu się językiem obcym podczas rozmów biznesowych czy branżowych. W mojej ofercie są również zajęcia przygotowujące do zdobycia certyfikatów potwierdzających znajomość angielskiego.

Nauka języka angielskiego sprawia Tobie przyjemność, tak że chcesz uczyć się go jeszcze więcej?

Nauka języka angielskiego na moich zajęciach przebiega w sposób interaktywny i angażujący. Oparta jest na wykorzystaniu nowych mediów (gry komputerowe/games, video, filmy na kanale YouTube, Netflix, anglojęzyczna literatura współczesna dla dzieci i młodzieży, The Conversation), jak również aktualnych tematów jak np. ekologia, globalizacja czy właśnie nowe media).

Na moich zajęciach nauczysz się płynnie mówić, doskonalisz umiejętność czytania. Pracujemy nad pisanym językiem angielskim (od prostych wiadomości do tekstów zaawansowanych). Ze mną uczysz się jak przygotować prezentację po angielsku, i jak napisać ciekawy artykuł.

Krok po kroku pracujemy nad rozszerzeniem Twojego słownictwa, jak również ćwiczymy wymowę angielską. Moja autorska propozycja to Active Conversations – umiejętność mówienia w języku angielskim w zależności od sytuacji- w szkole, w podróży czy podczas wakacji za granicą.

Dodatkowo proponuję wszystkim uczniom pomoc przy powtórzeniu materiału na sprawdzian, test, egzamin lub przygotować się do matury z języka angielskiego. Przygotowuję ponadto uczniów do zajęć/lekcji bilingwalnych (dwujęzycznych) oraz do zagranicznego pobytu studenckiego w USA ,Wielkiej Brytanii, Australii czy w Europie Zachodniej.

I will teach you effective communication and presentation skills that increase your impact. We will reflect upon your communication style and get engaged in exercises created to further develop your communication and presentation skills (also essentials of the online communication). During the training (individually or in a group) we will examine key concepts of communication theory and practices including: communication biases, communicating through behavior, body language, delivering praise, persuasive communication skills, storytelling in business, engaging your audience (also online audience), listening skills and compelling presentations to sharpen your communication style and increase your impact. The language of instruction will be English (aimed at B1 learners at least). For more information, please contact me.
W mojej ofercie również kursy z języka niemieckiego zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży i dzieci na wszystkich poziomach. Oferuję kursy o tematyce ogólnej, jak również kursy o specjalnej tematyce, dla konkretnych grup docelowych czy służące ćwiczeniu poszczególnych kompetencji. Pomagam w przygotowaniu się do egzaminów, w tym do matury. Oferuje pomoc przy napisaniu życiorysu i listu motywacyjnego oraz rozmowy kwalifikacyjnej, a także przygotowaniu aplikacji/podania na uczelnie wyższe. Zajęcia odbywają się online i offline (klienci indywidualni i grupowi). Organizuję poza tym szkolenia dla firm, które współpracują z niemieckimi partnerami (firmy, uczelnie, organizacje, fundacje). W przypadku szczegółowych pytań, proszę o kontakt - info@lingua-trainer.com lub 004915787268706 (WhatsApp).