Szkolenia i kursy Business English to intensywne, dynamiczne i praktyczne przygotowanie specjalistów i managerów oraz pracowników międzynarodowych korporacji i firm faramceutycznych do swobodnego porozumiewania się w mowie i w piśmie w języku angielskim z zagranicznymi partnerami oraz kolegami po fachu. Moje szkolenia i kursy są tworzone w oparciu o moje międzynarodowe doświadczenie zawodowe i akademickie z wykorzystaniem bazy leksykalnej z konkretnej branży. Są one dopasowane do Państwa potrzeb. W mojej ofercie są również zajęcia przygotowujące do zdobycia prestiżowych certyfikatów potwierdzających znajomość angielskiego. Moje szkolenia/kursy Busniess English przygotowują też do podjęcia studiów MBA. Dodatkowo oferuje szkolenia z communication skills, takie jak communication with tact and diplomacy, managing up, dealing with difficult people, listening to others, etc.). Organizuję międzynarodowe śniadania i lunche biznesowe po angielsku dla zainteresowanych firm i koncernów. Przygotowuję do wystąpień publicznych w j. angieslkim.

Business English

B1 Business Preliminary

B2 Business Vantage i C1 Business Higher 

Oferta jest skierowana do odbiorców grupowych – Państwa pracowników i współpracowników, jak również indywidualnie dla specjalistów z różnych branż, którzy chcą pogłębić znajomość angielskiego.

Szkolenia odbywają się online oraz u Państwa w firmie (in-company). Istnieje możliwość zorganizowania szkoleń na wyjazdach zagranicznych.

W razie szczegółowych pytań, proszę o kontakt: info@lingua-trainer.com lub telefonicznie 004915787268705 (także WhatsApp).